Tests and reviews

 
 
 
Home > Blog > Tests and reviews
 

HOKA ONE ONE MAFATE SPEED 2 review

Iste mnohí z vás poznajú skvelého ultrabežca Erika Hübnera, člena SLOVAK ULTRA TRAIL TEAMu, ktorý sa teší aj našej podpore.

Erik nám poskytol jeho recenziu na tenisky HOKA ONE ONE MAFATE SPEED 2 a starší model CLIFTON 4, ktorý túto jeseň vystriedal ešte prepracovanejší model CLIFTON 5. Radi sa s vami podelíme o jeho obsah v dvoch nasledujúcich článkoch. Touto cestou Erikovi ďakujeme, že sa bol ochotný podeliť o svoje dojmy a skúsenosti.

Read more...
 

HOKA ONE ONE CLIFTON 4 review

Milí bežci a bežkyne,

radi sa s vami podelíme o recenziu na tenisky HOKA ONE ONE CLIFTON 4, ktorú sme prednedávnom dostali od nášho zákazníka a skvelého trailového ultrabežca, člena SLOVAK ULTRA TRAIL TEAMu, Erika Hübnera.

Read more...
 

UltrAspire Quantum review

Ahojte. Dnes som sa rozhodol napísať krátku recenziu na bežeckú ľadvinku od značky UltrAspire, konkrétne model Quantum, ktorú som včera na ostro testoval na behu Wings for Life. Za normálnych okolností si pri pretekoch vystačím s vreckom na bežeckých nohaviciach na kľúč od auta, ale kedže som tento beh bral ako tréning, chcel som si tento bežecký pás vyskúšať.. v podstate má 3 vrecká na odkladanie rôznych vecí. Najväčšie, ktoré sa môže používať buď ako predné alebo aj zadné, som použil na mobil a kľúče od auta. 2 menšie vrecká - jedno otvorené poslúžilo na gel, druhé nepremokavé s praktickým zatváraním na magnet zasa postrážilo tabletu proti kŕčom. Poslednou, veľmi dôležitou funkciou boli držiaky na štartové číslo, takže tričko ostalo ušetrené zicheriek... Najväčšou prednosťou je ale aj tak asi zapínací systém, ktorý sa flexibilne prispôsobuje každému rozsahu pohybu, vďaka ktorému som ani nevedel, že mám ľadvinku na sebe...žiadne tlaky, nepríjemné otlačky alebo nepohodlie... maximálna spokojnosť, a to som ho mal pripevnené bokom, aby bolo štartové číslo nad ľavou nohou, viac na obrázkoch... vrelo odporúčam pre tých, ktorí nejaké tie drobnosti pri behu privítajú...

https://www.runningpro.sk/ladvinky-a-opa…/ultraspire-quantum/

 

INOV-8 TerraUltra 260 Graphene

Ahojte, kedže som mal možnosť tento týždeň aspoň v krátkosti otestovať úplnu bežeckú novinku od značky INOV-8, rád by som sa podelil o moje pocity a dojmy. Ide o môj subjektívny pocit a názor, kedže na kvalitné testovanie treba nabehať omnoho viac km a preveriť v rôznom prostredí... ale ani prvý dojem niekedy nie je zlý preveriť...

 

Read more...